Filtr bębnowy DVS ENTRY 25 – Staw do 25 m³
Kompaktowa Wydajność | Sito 120 µm | Przepływ do 25.000 L/H
System filtracyjny DVS ENTRY 25 to doskonałe rozwiązanie w dziedzinie automatycznej filtracji dla mniejszych i średnich stawów Koi. Zaprojektowany do obsługi zbiorników o pojemności do 25 m³, charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (wysokość zabudowy tylko 160 mm nad lustrem wody) i niezawodnym sitem ze stali nierdzewnej o dokładności 120 µm. Dzięki uniwersalnej konstrukcji, system może pracować w trybie grawitacyjnym, pompowanym lub airlift, znacznie ograniczając ilość detrytusu w systemie i odciążając biologię.

Kluczowe Zalety Systemu DVS ENTRY
Niewielkie wymiary (765 x 530 x 477 mm) sprawiają, że filtr idealnie sprawdza się w projektach, gdzie brakuje miejsca na potężne systemy, nie tracąc przy tym na jakości filtracji.
Stalowe sito 120 µm na solidnej, 5-milimetrowej podstawie błyskawicznie separuje zanieczyszczenia, które następnie są spłukiwane przez 4 wydajne dysze prosto do odpływu kanalizacyjnego.
Niezawodna Automatyka DVS
Pracą urządzenia zarządza dedykowany sterownik DVS ECO/ENTRY. Kiedy woda przepływa przez bęben, a siatka zaczyna zbierać zabrudzenia, poziom wody w komorze ulega zmianie. Wbudowany czujnik pływakowy błyskawicznie rejestruje ten spadek i aktywuje cykl czyszczenia. Bęben zaczyna się obracać, a zanieczyszczenia lądują w rynnie odpływowej, skąd trafiają do kanalizacji. Cały proces zachodzi w pełni automatycznie, dając Ci czas na cieszenie się widokiem krystalicznej wody i zdrowych ryb.
Specyfikacja Techniczna (Model Entry 25)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemność Stawu Koi (Maks.) | 25 m³ |
| Staw kąpielowy (Maks.) | 75 m³ |
| Maksymalny przepływ | 25 m³/h |
| Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.) | 765 x 530 x 477 mm |
| Wloty | 2 x Ø 110 mm |
| Wyloty | 2 x Ø 110 mm (grawitacja) / 2 x Ø 110 mm (pompa) |
| Odpływ i złącza płuczące | 1 x Ø 110 mm (odpływ), 1 x Ø 50 mm (pompa zewn.), 1 x 20-32 mm |
| Sito filtracyjne | 120 µm (Stal Nierdzewna, gr. 5 mm) + 4 dysze |
| Sterownik / Czujnik | DVS ECO/ENTRY / Pływak pojedynczy |
| Pompa płucząca | Brak w zestawie (wymagane podłączenie zewnętrznej) |
Rozbudowa Systemu
W systemach rozwojowych filtry bębnowe Entry można łatwo połączyć z oddzielną komorą biologiczną typu moving bed lub komorą statyczną Hel-X.

DVS Filtertechniek
Wiebachstraat 41
6466 NG Kerkrade (NL)
Kompleksowa budowa Koi Pond:
| Wersja filtra | Grawitacja z pompą płuczącą, Grawitacja bez pompy płuczącej, Pompa z pompą płuczącą, Pompa bez pompy płuczącej |
|---|













